Corneliustan Penaltı Sorusuna Yanıt

Cornelius neden hiç penaltı atmıyorsun sorularına net bir şekilde yanıt verdi. Trabzonspor’un Danimarkalı yıldızı Cornelius ligin 12. Haftasında oynanan Beşiktaş maçında son dakikada attığı golün gidişatı önemli ölçüde etkilediğini açıkladı. Andreas Cornelius attığı son dakika golü ile ligde önemli değişikliklerin yaşandığını belirtiyor. Başarılı oyuncu Trabzonspor’un şampiyonluğa giden hikâyesini Anadolu Ajansı muhabirleri ile paylaştı. Yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken golcü futbolcu kendisine yöneltilen soruları da içtenlikle yanıtladı.

Neden Penaltı Atamadığını Açıkladı

Andreas Cornelius neden penaltı atamadığı soruları için net ve çarpıcı yanıtlar verdi. Maçlar ile ilgili yapılan toplantılarda hedeflerinin olduklarını belirten oyuncu sezon başında şampiyon olma hayallerinin olduğunu ifade etti. Unutamadığı detayın ise galibiyet golü olduğunu açıkladı. Ancak penaltı konusunda şanssız olduğunu dile getiren Andreas Cornelius şansını arttırmak için penaltı kullanabilirim dedi.

50tl deneme bonusu

Şampiyon Takımın Oyuncusundan Penaltı Açıklaması

Trabzonspor şampiyonluğunu ilan ederek büyük bir sevinç yaşadı. Takımın en iyileri arasında yer alan Cornelius ise penaltı atma konusunda çeşitli açıklamalarda bulundu. Takım olarak penaltı atma konusunda kimin attığı değil gol olması önemli diyor. Zamanı geldiğinde kendisinin de penaltı atabileceğini açıklayan yıldız golcü sorulara bu şekilde açıklık kazandırdı. Seri penaltılarda ise sıra kendisine geldiğinde bu şansı kullanacağını ifade ediyor. Takımda yıldızı parlayan Andreas Cornelius penaltı sorularına bu şekilde yanıt vermiş oldu.

Bir cevap yazın