Beylikdüzü Montajlı Banyo Dolabı Çeşitleri

Banyo dolapları bir evin en önemli kullanım alanlarından biridir. Neredeyse haftada 3 ya da 4kez kullanılan banyolarda dekorasyondan dolaplara fayanslardan aksesuarlara kadar birçok şey önem arz etmektedir. Ancak banyoyu en güzel gösteren ayrıntılarda biri yeni sezona uygun dolapları ve fayanslarıdır. Banyo dolapları ile fayanslarıyla uyum içinde olan bir banyo hem lüks hem de geniş gösterecektir. Bir banyo ne kadar küçük olursa olsun doğru dolap ölçüleri kullanıldığında bir hayli geniş gösterecektir. İstanbul’un her ilçesine hizmet veren firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile sektörün önde gelen banyo dolabı üreticilerindendir.

Beylikdüzü Montajlı Banyo Dolabı Çeşitleri Torun banyo dolap firması olarak bizler üretim aşamasından montaj aşamasına kadar her adımda müşterilerimizin yanında oluyor ve onlara kolaylıklar sağlıyoruz. Bilindiği üzere banyo dolabı üretimi ve montajı diğer dolap modellerine nazaran biraz daha kalifiye bir iştir. Özellikle Beylikdüzü ilçesi ağırlıklı hizmet veren firmamız sizlerden sipariş alınmasının akabinde üretim kapasitesi dahilinde size bir üretim tarihi vermekte ve belirlenen tarihte banyo dolaplarını bizzat monte etmektedir. Üretim tamamlandıktan sonra dolabınız kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı olacak şekilde araca yüklenerek hiç bir hasar almadan monte edilmektedir.

2022 Banyo Dolap Modelleri

  • Banyo dolabı modelleri her yıl değişkenlik göstermektedir.
  • Kişiler model ve seçimlerinde modaya uygun olan renkleri tercih etmektedirler.
  • 2022 yılı dolapları genellikle mat siyah ya da gri renkleri olarak tercih edilmektedir.
  • Beyaz dolap modelleri ise yaklaşık 30 yıldır en favori renk seçenekleri arasında bulunmaktadır.
  • Dolabınızı beyaz renk seçecekseniz kulpları yeni stil olan köşe kenarlıklı seçmeniz banyonuza hoş bir hava katacaktır.
  • Bunun yanında model ne olursa olsun kulpları mat tercih etmeniz de gene son zamanların gözde fikirleri arasındadır.
  • Ahşap banyo dolapları da modası hiç geçmeyen alternatifler arasındadır.
  • Model seçimi yaparken fayanslarınızla uyumu gözetmeniz oldukça önemlidir.
  • Örneğin beyaz fayans – siyah dolap uyumu ya da gri fayans – mat gri dolap uyumu son zamanların sık tercih edilenleri arasındadır.

Banyo dolabı üretimi ve montajı oldukça önemlidir. Çünkü üretim yapılan malzemeden montajın yapıldığı ana kadar her aşamada ürün korunmalı ve özenle monte edilmelidir. Üstelik dolabın üretildiği malzeme de kullanım ömrü üzerinde doğrudan etki etmektedir. Genel olarak üretimde kullanılan MDF malzeme dolaplarının uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Eğer kendi evinizde oturuyorsanız ve modaya uygun yeni bir dolap yaptırmak istiyorsanız MDF malzemesinden beyaz ya da ahşap rengi dolap seçmeniz dekorasyon açısından daha rahat kararlar almanızı sağlayacaktır. Ürünü MDF olarak ürettirmeniz ise en az 20 yıl hiç arkanıza bakmadan dolabı kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik 20 yıl sonra bu dolaplara yeni nesil kulplardan alarak daha uzun yıllar kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Sunta ya da benzeri bir malzemeden üretilen dolapların ömürleri MDF ile üretilene nazaran yarı yarıya daha az ömürlü olmaktadır.

Beylikdüzü Montajlı Banyo Dolabı Çeşitleri için Torun banyo dolapları firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız size hem en kaliteli hem de en uygun ürünü sunma garantisi vermektedir. Özellikle Beylikdüzü ilçesine çok daha hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Şehrin farklı bir ilçesinde ikamet ediyorsanız telefonla bizlere ulaşarak bilgi alabilir ve o ilçeye hangi günler hizmet verdiğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un her ilçesine en hızlı hizmeti vermekte ve talep edildiği takdirde ölçü alma ve montaj işi için de görevlendirilmektedir.

Bir cevap yazın