Cami Taban Halısı 

Cami taban halıları nokta desenli ve farklı tasarımda birçok türü bir arada barındırmaktadır. İdeal cami halısı büyüklüğü konusunda fikir alarak başvuru yapabilirsiniz.

Cami halıları taban kısımlarında zemin halısı üzerine yerleştirilen modellerle sizlere sunulmaktadır. Taban kısmında kaç halı olacağı taleplere göre değişebilir.

Tabanda İdeal Cami Halısı Büyüklüğü

Cami halısı seçerken renklere desenlere bakarak değerlendirebilirsiniz.  Model seçimlerinizde tabandaki ölçüler bütünüyle dikkate alınmaktadır. Taban özelliklerinde çıkıntılar varsa halı modelleri daha da büyük olabilir. Cami tabanında değerlendirme yaparken renk seçeneklerini bir arada kullanabilirsiniz.

Şerit modelli cami halıları en aygın kullanılan halılardan biridir. Cami halıları kategorisinde kenar sınırları ve bireysel alan sınırlarını bu şeritlerle oluşturmak mümkündür. Birer metre veya daha farklı ölçülerle tabanda desen seçimi olabilir.

Cami halı deseni olmasa olur mu sorusuna bakıldığında bu konuda bir zorunluluk yoktur. Fakat temelde sınırların belirli olması tabanda kolaylık sağlar. Tek seferde çok sayıda kişi ibadet ederken sınırları kendileri kolayca oluşturabilir. Cami halı fiyatları konusunda desenli ve desensiz farklarını öğrenebilirsiniz.

Cami Halı Başvuru

Cami halısı modelleri nasıl seçilir konusunda geniş kapsamda size bilgi aktarımı yapılacaktır. Camilerde genellikle geniş ve uzun halılar kullanılmakla beraber renklerde siyah, yeşil, bordo olanlar seçilmektedir. Cami halısı fiyatları büyüklük ve desen, üretim seçenekleri açılarından değerlendirilmektedir. Kenar işlemeli modelleri, kalın hat cami halılarını ve daha fazlasını firmamızdan bulabilirsiniz. Başvurularınız hızlıca yanıtlanmaktadır.

Bir cevap yazın