Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Diyetlio olarak sitemizde yer alan içerikler sağlıklı yaşam ve daha iyi bir yaşam standartlarınızı daha iyi hale getirmek için size taktikler sunmak ve sağlıklı yaşam için yapmanız gerekenler ve tüyoları sayfamızda bulabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan içerikler internet üzerinde yer alan kaynaklardan derleme olarak toplanarak sizin için en iyi şekilde toplandı. Sizlerin daha sağlıklı bir yaşam için yapmanız gereken öneriler ve daha fazlası için sitemizde yer alan içeriklerden yardım alabilirsiniz. Sitemizde yer alan içerikleri uygulamadan önce kesinlikle doktora danışmadan uygulamayın.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız sitemizde yer alan içeriklerden yardım almadan önce doktora gidin ve ardından doktorun verdiği listelere ek olarak doktor kontrolünde diyetlio da yer alan içerikleri de uygulayabilirsiniz.

Sitemizde sağlıklı yaşam hakkında bilgilerin yanısıra sebze ve meyvelerinde faydalı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sebze ve meyvelerin faydalarına göre beslenme listelerinize ekleyerek daha sağlıklı bir beslenme programı oluşturabilirsiniz.

Sitemizin iletişim kısmından bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yada sitemize reklam vermek isterseniz mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Maillerinize geri dönüşüm 24 saat içinde yapılmaktadır.

Sağlıknet facebook sayfamız üzerinden de bize facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızın linkine sitemizde sağ sütunda yer alan facebook bölümünden direk ulaşabilirsiniz.

DİYETLİO sağlıklı yaşamın ipuçlarını verirken size faydalı bilgileri de sunarak daha kaliteli bir yaşam için önerilerde bulunur. Ayrıca sitemizde diyetler için ve sağlıklı yaşam için yemek tariflerini de bulabilirsiniz. Daha fazla yemek tarifi isterseniz yakın zamanda açılacak youtube kanalımızdan videolu tariflere ve bilgilere de ulaşabilirsiniz.