İletişim

iletisim
iletisim

Sitemizde yer alan içerikler internet üzerinden değişik kaynaklardan derlenerek yazılarak sizin için oluşturulmuştur. Sitemizde yer alan diyet vb kürleri uygulamadan önce kesinlikle bir doktora danışmadan uygulamayın. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili bizimle iletişim kurmak isterseniz bize email adresi üzerinden ulaşabilir ve konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaldırılmasını istediğiniz içerik yada sitemizde reklam çalışması yapmak isterseniz de yine bize mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Maillerinize en geç 24 saat içerisinde dönüş yapmaya çalışıyoruz. Mail üzerinden ulaşırken gerekli bilgileri açık bir şekilde yazarsanız size geri dönüş hızımız daha hızlı ve konu hakkında daha detaylı olacaktır.

Sitemizde yer alan içerikler genelde faydalı bilgiler ve sağlıklı yaşam üzerine internet üzerinde yer alan güvenilir kaynaklardan derlenen haberlerden oluşan sağlıklı yaşama uygun kullanabilir kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olan diyet önerileri ile arada yemek tarifleri ve bazı meyve ve sebzeler hakkında faydalarını öğrenmeniz için içerikler yayınlamaktır.

İletişim Mail: iletisim@diyetlio.com

Mail adresinden biz 7/24 yazabilirsiniz. İş yoğunluğuna göre maillerinize en kısa sürede dönmeye özen gösteriyoruz. Genelde 24 saati bulmadan geri dönüş yapıyoruz.