İstanbul Özel Adrese Hizmet Veren Rowenta Servis

Rowenta hayatı ve temizliği kolaylaştıran süpürge ürünlerinde oluşan arızalar için İstanbul’da Rowenta Servis hizmeti verilmektedir. Yaşanan her türlü süpürge arızasının en kısa sürede çözülmesi için hizmet veren servis, parça değişimi ve tamir işlerini yapmaktadır. Yaşanan arızanın yerinde giderilmesi öncelikli amaç olsa da bazen arızaların çözümü hemen sağlanamamaktadır. Bu durumda da süpürgelerin Rowenta Servis Ümraniye birimine götürülmesi gerekmektedir.

Rowenta Servis süpürge arızaları neticesinde işçilik ve parça değişimleri için ayrıca en az 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Yaşanan arızaların boyutları hakkında müşteriye bilgi verildikten ve maliyet hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra müşteri onayıyla hareket edilmektedir. Yaşanan sorunun ne olduğunun tespiti profesyonel çalışan ekip sayesinde kısa sürede mümkün olmaktadır.

Ancak süreci uzatan şey, parça değişimi gerekmesi ve parçanın o an serviste bulunmaması olabilmektedir. Bu durumda yedek parçanın getirtilmesi ve arızalı parçanın değişimi için biraz beklenmesi gerekmektedir.

Özel İstanbul Rowenta Servis Numarası – 444 7 856

Yaşanan süpürge arızaları ile ilgili Rowenta servis çağrılmak istendiğinde ulaşılacak olan irtibat numarası 444 7 856 olarak ifade edilmektedir. Servisten yapılacak olan işlemin ücreti ve arızanın ne kadar sürede tamir edilebileceği ile ilgili de bilgi alınabilmektedir. Yaşanan arıza hakkında bilgi verip ekip talep edildikten sonra arama kaydı sırasına göre ekipler ilgili adreslere gitmektedir. Yaşanan arızanın en kısa sürede çözümü için uğraşan Rowenta servis çalışanları, alanlarında gerekli eğitimleri almış ve uzman kişilerdir.

Bir cevap yazın