Kadr Kimdir?

Kadr 1989 yılında Hatay Dörtyol’da doğmuştur. 2016 senesinde rap yapmaya başlamış ve yavaş yavaşta olsa rap dünyasındaki yerini almıştır. Mashup isimli bilinen şarkılarıyla yaptığı düetlerde müzik severlerin ilgisini çekmiştir. Ses kalitesiyle elde ettiği başarılara her geçen gün yenisini ekleyen Kadr bilhassa Dünya isimli şarkısıyla hayran kitlesini arttırmıştır.

Almanya’nın Kassel şehrine ailesiyle birlikte taşınarak orda yaşantısını devam ettirmekte olan Kadr’e ait en çok izlenen Youtube videoları Zalim Dünya, Rampapa, Leyla, Ya Baba, Dale Dale Mame, International Lady, Bir Tek Ferrari, Delisin, Ben Sensiz, Gece Kararır, Emoji Mimoji ve BARI. olarak bilinmektedir. Milyonlarca defa izlenen videolarında en çok Alman aksanını kullandığı görülmektedir. Zalim Dünya şarkısıyla tekrardan kendini duyurmayı başaran Kadr’ın sosyal medya hesabında 110 bin takipçisi bulunmaktadır. Aktif sosyal medya kullanıcı olan Kadr şarkıları kadar sosyal mecralardaki aktifliğiyle de bilinmektedir.

Kadr ait bütün şarkıları farklı mecralarda aramanıza gerek kalmadan en kaliteli ve hızlı şekilde indirebilmeniz mümkün. Bunun için sizlere sunacağımız Kadr Tüm Şarkıların indir bağlantısından Kadr ait müzikleri ücretsiz olarak indirerek dinleme şansına sahipsiniz. Ayrıca en çok sevilen ve en çok aranan “Zalim Dünya” şarkısına ait indirme linkini de yine sizlere sunalım. “Zalim Dünya” şarkısını hemen Zalim Dünya Kadr indir bağlantısından indirerek dinleyebilirsiniz.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Bir cevap yazın