Nesibe Aydın Kadın Basketbol Öğrenci Takımı ile Buluştu!

Nesibe Aydın Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 2020 – 2021 sezonunu 3’üncü sıra ile tamamlayarak öğrencilerle bir araya geldi.

Bir sonraki sezonda Euro Cup’ta yer alarak mücadele edecek olan Nesibe Aydın; Kadın Basketbol Takımı öğrencilerinin yanlarına giderek sorularını yanıtladı ve öğrencilerin eğitim – öğretim yılı süreci için başarılarını diledi.

Kadın Basketbol Takımı Okulu’nun başkanı olan Mirkan Aydın bu sene yapılacak olan kulvarda yapacak oldukları mücadeleyi betabmx sitesinde vurguladı. Geçen sene yaşanılan salgın süresindeki zor koşullara rağmen her zaman diliminde disiplinlerini ellerinde tuttular. Bu sene yarışacak oldukları iki kulvar için yaptıkları antrenmanları disiplinli, mücadele içerisinde ve en iyisi için çabalayan bir takım olarak hazır bir şekilde bekliyor. Amaçları doğrultusunda Türkiye’de lig ve federasyon kupasının peşinde olunacak. İkinci hedefleri doğrultusunda da Euro Cup için mücadele edecekler.

Edilen habere göre betascr sayfasında Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de büyük başarılar elde etmeyi planlıyorlar ve bu planlamada geniş bir kadro ile anlaşmalarını yaptılar. Yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam eden kadın basketbol takımı kendilerini çeyrek finalde görmek istiyor. Basketbol dünyasında öne çıkan haberleri betfirstclass adresi farkıyla takip edin.

Bir cevap yazın