Nesrin Cavadzade’nin Üstsüz Güneşlenmesinin Nedeni Ortaya Çıktı

Son günlerde magazin gündemini meşgul eden oyuncu Nesrin Cavadzade’nin tatilde üstsüz güneşlendiği anlarla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Cavadzade’nin bu cesur hareketinin arkasında bir film projesi olduğu öne sürüldü.

Üstsüz Güneşlenme Sahnesi Film İçin Mi?

Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz hafta Bodrum’da bir otelde tatil yaparken objektiflere yakalanmıştı. Oyuncunun üstsüz güneşlendiği ve denize girdiği görüntüler magazin haberleri arasında büyük yankı uyandırmıştı. Cavadzade, bu görüntülerin basına yansımasından sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki göstermiş ve “Benim bedenim, benim kararım” demişti.

Ancak son günlerde ortaya çıkan bir iddiaya göre, Cavadzade’nin üstsüz güneşlenmesinin arkasında başka bir neden daha var. Oyuncunun yakında çekimlerine başlayacağı bir film projesinde üstsüz güneşlenme sahnesi olduğu ve bu sahneye hazırlık yaptığı ileri sürüldü. Cavadzade’nin filmde canlandıracağı karakterin bir sanatçı olduğu ve üstsüz güneşlenmenin de filmin konusuyla ilgili olduğu iddia edildi.

Filmde Kimler Var?

Nesrin Cavadzade’nin rol alacağı film projesinin detayları henüz netleşmedi. Ancak filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ünlü bir ismin yapacağı söyleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda da Cavadzade’nin yanı sıra başka tanınmış isimlerin de yer alacağı belirtiliyor. Filmde magazin haberleri yapmakta olan bir gazetecinin de rol alacağı ve Cavadzade’nin karakteriyle ilgili bir haber peşinde koşacağı konuşuluyor.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Nesrin Cavadzade, 1982 yılında Bakü’de doğdu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. 2006 yılında mezun oldu. 2007 yılında ilk sinema filmi olan “Kader”de rol aldı. Bu filmdeki performansıyla 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Daha sonra “Aşk Tutulması”, “Kurtlar Vadisi Filistin”, “Yeraltı”, “Kelebeğin Rüyası”, “Kocan Kadar Konuş”, “İftarlık Gazoz”, “Ayla”, “Bizim İçin Şampiyon” gibi filmlerde rol aldı. Ayrıca “Muhteşem Yüzyıl”, “Kara Para Aşk”, “Kiralık Aşk”, “Şahsiyet” gibi dizilerde de oynadı. 2018 yılında “Bizim İçin Şampiyon” filmindeki performansıyla 55. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. 2020 yılında Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olan “Atiye”de rol aldı. Cavadzade, halen “Menajerimi Ara” dizisinde oynamaktadır.

https://www.haber.biz/

Bir cevap yazın