The Woman Studio Aksaray Kuaför

The Woman Studio yenilikçi vizyonu ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde büyük bir başarıya imza attı. Aksaray’da yaşayan kadınların en sevdiği güzellik merkezi olarak adı anılmaya başladı. Tecrübeli eller tarafından uygulanan saç işlemleri ile zamansız bir görünüm yakalamanın yolu açıldı.

The Woman Studio müşterilerinin mutlu etme misyonu çerçevesinde hareket eden uzman bir ekip tarafından hizmet sunmaktadır. Saç tasarımı ve bakımıyla ilgili her türlü işlemin yapıldığı The Woman Studio da güzelliğin ortaya çıkması sağlanır. Saç tasarımı noktasında profesyonel ellerin sunduğu hizmet rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. İlk etapta müşterinin saç yapısı belirlenir. İnce telli, kalın telli, kıvırcık gibi farklı saç dokuları bulunmaktadır. Saç modeli belirlenirken dokunun önemi göz ardı edilmez. Örneğin ince telli saç yapısına sahip bir kişinin hacimli saç modelleri kestirmesi uygun olacaktır. Bu sayede saçları daha dolgun görünecektir. Kalın saç telleri için ise katlı saç modellerinin belirli şekilde kesilmesi gerekir. Bu tarz teknik detayların bilinmemesi halinde kuaförün uygulayacağı saç modelinin doğru ve güzel görünmesi mümkün olmaz. Tecrübe her alanda olduğu gibi kuaförcülük sektöründe de en önemli özellik olarak kabul edilmektedir. Aynı durum kaş şekli içinde geçerlidir. Kaşın yanlış şekilde alınması yüzdeki ifadenin tamamen değişmesine neden olur. The Woman Studio ekibi tecrübelerine paralel olarak eğitim sürecini de tamamlamıştır. Sürekli olarak dünyadaki güncel trendleri yakından takip eden profesyonelleri bulunmaktadır.

The Woman Studio da müşterinin tek ve özel olduğu hissettirmektedir. Her müşteri farklı ihtiyaçlara sahip bulunmaktadır. En özel günlerinizde dahi içiniz rahat bir şekilde kapısından içeri girebileceğiniz bir merkezdir. Gelin başı, kına gecesi, nikah töreni gibi özel günler için kapsamlı bir hizmet sunulmaktadır. Gelinliğin modelinden, gelinin makyajına kadar çok sayıda detay dikkate alınarak gelin başı yapılır. Profesyonel makyaj hizmetinin de verildiği The Woman Studio da gelinin mutlu olması için çalışma yürütülür. Fotoğraf çekimlerine uygun şekilde hazırlanan makyajın uzun süre dayanması hedeflenir. Dış mekan çekimlerinde saçın bozulmasını engelleyecek şekilde saç modeli uygulaması yapılır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/thewomanaksaray/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thewomanaksaray/

Bir cevap yazın