Ücretsiz Satış Yapmak İsteyenler için Global Ekspress Yeni Bir Yöntem Sunuyor

Global Ekspress sektörde yeni olmasına rağmen geleceğe yatırım yapmak isteyenler için harika avantajlar sağlıyor. Günümüzde e ticaret siteleri ve internet üzerinden alışveriş yapan tüketici sayısını dikkate aldığımızda e ticaret gücü tartışılmaz bir gerçek haline geliyor. Çalışma hayatına katılımın artmasıyla alışveriş için vakit bulamayan tüketiciler hem zamandan kazanmak hem de istedikleri ürünleri kolayca bulup almak istiyorlar.

Ayrıca alışveriş siteleri ürünleri kapıya kadar getirdikleri için ve sipariş vermesi oldukça kolay olduğu için de tercih ediliyor. Özellikle son dönemde dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle getirilen kısıtlamalar birçok iş yeri sahibinin mağdur olmasına sebep oldu. Birçok iş yeri ya kapandı ya da zar zor ayakta durmaya çalışıyor. O yüzden mağaza sahipleri hem uygun fiyat seçenekleri hem de hızlı bir şekilde satış yapmak için Pazaryeri e ticaret sitesi arayışına girdi.

Aradığınız Yer Tam Burası

Sektördeki bu yönelimi fark eden Pazaryeri siteleri ise mağazalarda yüksek fiyatlı teklifler yapıyor. Mağazadan hem komisyon hem de kira alıyorlar. Global Ekspress bu duruma dur demek için bir yöntem başlattı. Burada mağaza sahibi olmak tamamen ücretsiz. Evet Türkiye’nin ilk yerli sermayeli e ticaret Pazar yeri sitesi olma özelliğinden anlaşılacağı üzere kâr ortaklarına destek vermeye devam ediyor.

İçinde bulunduğumuz küresel salgın sebebiyle mağdur olan iş yeri sahiplerini böylelikle destek olmak amaçlanıyor. Üstelik ev hanımları bile burada satış yapabiliyor. El emeği organik oyuncak satışı yapan birçok mağaza bulunuyor. Ayrıca resmi prosedürleri sizin yerinize Global Ekspress hallediyor. Böylelikle ücretsiz mağazanıza sadece ürün yükleyerek hızlı satış yapma keyfini sürebiliyorsunuz.

Beraber Çalışalım

Birçok ürün ve farklı kategoride çeşitlilik sağlayan bu alışveriş sitesi neredeyse her alanda ürün ismini bünyesinde bulunduruyor. Mobilya, hediyelik eşya, dekorasyon, giyim, zücaciye, hırdavat, gıda, süpermarket, Petshop, elektronik eşya gibi birçok alanda birçok ürünün satışını sizin yerinize yapıyor. Ayrıntılı bilgiyi ve siteyi incelemek için https://www.globalekspress.com/ adresini tıklayarak aradığınızı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın