Zayıflama Yöntemleri: 15 Dakikalık Bioenerji Yöntemleri İle Zayıflayın

Zayıflamak aslında kolay gibi bilinse de aslında komplike bir sürecin ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sağlıklı zayıflama yöntemleri aslında az kalori alımı ve fazla kalori yakımı ile kurulu teknikleri içerir. Abrahamson metodumuz sayesinde aşırı kilolardan kurtulmanız artık çok daha kolay. Çünkü sizlere sunmuş olduğumuz bu bioenerji yöntemleri dahilinde gerçekleştirebileceğiniz zayıflama tekniklerinin hiçbirinde cerrahi müdahaleye gerek duyulmaktadır. Aşağıda sizlere sayacağımız bazı yöntemlerde mevcut fakat bunlar geçici olabilmekle beraber tarif edilen yöntemlerin bir ya da birkaçını uygulanması başarı elde etmeniz açısından yetersiz kalabilir. Vücudunuza veya hayat tarzınıza en uygun olabilecek zayıflama yöntemlerini sizler için sağlıyoruz. Bu sayede istediğiniz kiloya istediğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz.

Vücut ihtiyacından fazla biriken kaloriyi yağ dokularına getirerek vücudun belli başlı bölgelerinde saklı tutar. Zamanla bu durumdaki artışlar fazla kiloya sebep olabilmektedir.

Sağlıklı kilo verme yöntemlerinden bahsedecek olursak;

1)Güne su içerek başlayın ve gün içinde bolca su tüketin

Çünkü insan bedenimizin u’i sudan oluşmaktadır. Bu yüzden insan bedeninin daha sağlıklı kalabilmesi adına günlük yaklaşık 8-10 bardak su tüketmesi gerekiyor.

2) Kalori hesabı yapın

Sağlıklı zayıflama yöntemleri için beslenme alışkanlıklarınızda bir takım düzenlemelere yer vermeniz gerekiyor. Bunların başında da elbette kalori hesabı gelmekte.

3) Kahvaltı ve ara öğünleri atlamayın

Ara öğün ya da kahvaltı öğünleri atlamak gibi sık sık yapılan beslenme hatalarından uzak kalmak gerekiyor.

4) Sağlıklı pişirme yöntemlerini uygulamaya özen gösterin

Sağlıklı besinleri tüketebilmek için kızartma gibi yöntemlerin tercih edilmesi aşırı ısıya ve doğrudan bu duruma maruz kalması beraberinde kimyasal ve metallerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

5) Dengeli beslenin, bol sebze tüketin

Zayıflama yöntemleri adına yağ ve karbonhidrattan uzak durmak bunların sağlıklı ve bilinçli bir şekilde tüketilmesi gerekmektedir.

6) Beyin sağlığınız için özellikle de doymamış yağları tercih edin

7) Kahve ve bitki çayı içme oranınızı artırın

8) Egzersiz, koşu ve doğa yürüyüşünüzü düzenli hale getirin

9) İşlenmiş ya da hazır gıdalardan elinizden geldiğince uzak durun

10) Aşırı stresten uzak kalmaya çalışarak yağ oranınızı azaltın

Sizlere sunduğumuz abrahamson metodu yani bioenerji tedavisi sayesinde zararlı ya da şeker ilaveli Glutenli yemek veya atıştırmalıklardan imkanlarımız neticesinde tek seans ile bu aşırı kilo, ödem, şişkinlik, hazımsızlık gibi rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kısacası, bilimsel olarak kanıtlanmış olan abrahamson metodumuz sayesinde sizlerde istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Ayrıca tüm bioenerji tedavimiz ile bilimsel olarak ispatlanmış kilo verme yöntemlerimiz ile uzun süre kalıcı kilo vermeniz mümkündür.

Bir cevap yazın