Sevgililer Günü’nde Erkeğe Hediye Önerileri

Erkeklere hediye almak o kadar da zor değil. Kravat, saat ve kol düğmesi gibi klasikler her zaman iş görür. Fakat farklı bir şeyler arıyorsanız, onu bu Sevgililer Günü’nde bir çocuk gibi mutlu etmek için önerilerimize göz atın.

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Doğru değil mi? Müzik aboneliği bizce onu çok mutlu edebilir. Teknoloji meraklısıysa eşinize iyi bir kulaklık da alabilirsiniz.

Hobi arabalar… Her erkeğin içinde küçücük bir çocuk yok mu? Zaten onu sevmenizin de bazen sinir olmanızın da sebebi bu çocuk! E o zaman ona da bir hediye almanın tam sırası!

Derbi zamanı! Hediye olarak maç bileti almak zor ama bir mekanda yer ayırtabilirsiniz. Haftanın maçını seçin ve arkadaşlarına haber verin -tabii Sevgililer Günü’ne denk gelmese daha iyi olur. Çünkü onun da size bir sürprizi olabilir!

Eşinizi çok seviyorsunuz ama biraz kilo mu almaya başladı? Spor salonu üyeliklerinde ilgi çekici kampanyalar var. Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya bulup en azından bir aylık spor üyeliği hediye edin. Belki birlikte bile gidebilirsiniz.

Tablet, diz üstü bilgisayar, not defteri gibi her şeyi bir arada tutacak bir çanta da olabilir. Ne iş yaptığına bağlı olarak bu seçimi size bırakıyoruz ama biz bunu beğendik!

İsveç çakısı, kravat iğnesi, bileklik, kemer, ayakkabı, parfüm, kupa, defter, adının yazılı olduğu kalem takımı ya da bornoz, çift masajı, hediye sepeti gibi alternatifler de var. Onun ihtiyacına ve beğenisine göre aslında en iyi kararı verecek olan sizsiniz. Çünkü ailesi ve kendisi için her şeyin en iyisini KadınlarBilir!

Unutmadan, Sevgililer Günü’nde eşinize Braun 9 Serisi hediye edebilirsiniz. Titanyum kaplama kırpıcısıyla sizin bile gözünüzü kamaştıracak şıklıkta bir cihaz. Ayrıca dünyanın en etkili tıraş makinesi Braun 9 Serisi cilde karşı olağanüstü nazik.

Bir cevap yazın