Nane Limonlu Su İle Zayıflama Yöntemi! Nane Limonlu Su Detoksu Nasıl Hazırlanır?

Nane Limonlu Su İle Zayıflama Yöntemi! Nane Limonlu Su Detoksu Nasıl Hazırlanır?

Hemen hemen herkesin vermek istediği o birkaç kilo sorunu için yaptığınız bir çok şeye rağmen o bir kaç kilo gitmez. O son kalan bir kaç kilo vermek için yapmanız gereken diyet hep başlamayı bekler. İşte tam bu aşamada yapmanız gereken şeyi sizinle paylaşıyoruz. İşte sizinle paylaşacağımız sağlıklı yaşamak ve fazlalık olarak olan kilolarınızı vermek için yardımcı olacak olan naneli limonlu detoks suyunu yaparak vücudunuzda yer alan toksinlerden arındırarak hem fazlalık kilolarınızdan hem de vücudunuzda ki gereksiz fazlalıktan kurtulacaksınız. Nane limonlu su detoksu nasıl hazırlanır ve faydaları nelerdir diye merak ediyorsanız sizi böyle alalım;

Bundan sonra içeceğiniz suları hep bu şekilde hazırlamak isteyebilirsiniz bile.

Nane Limonlu Su Detoksu Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle nane limonlu suyun faydalarından bahsetsek daha iyi olur. Suyun içerisinde limon olduğundan dolayı suda ki alkali değeri artıyor. Yani sudan elde edeceğini en güzel faydaları elde etmeye başlıyorsunuz. Ve bu durum metabolizmanızın daha hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Bu da sizin daha hızlı yağ yakmanıza neden oluyor.

Ayrıca kan şekerinizin dengelenmesi de aniden bastıracak olan şeker ihtiyacının önüne geçecektir. Antioksidan içermesi nedeniyle de cildinizin daha da güzelleşmesine katkısı olacaktır. Naneli suyun bunun gibi bir çok faydası yer almaktadır.

Nane Limonlu Su Detoksu Nasıl Hazırlanır?
Nane Limonlu Su Detoksu Nasıl Hazırlanır?

Naneli limonlu detoks suyu nasıl hazırlandığı konusuna gelecek olursak. 1 litre soğuk içme suyunun içerisine 1 adet kestiğiniz limon parçalarını ve 7-8 adet nane yaprağı atın. Biraz bu şekilde beklettikten sonra tahmini yarım saat falan bu sudan 1 hafta boyunca tüketirseniz eğer günde normal içtiğiniz su miktarı kadar bu sudan için. Bu su bittikçe limon ve naneleri kalan suyun üzerine su ilave ederek içmeye devam edebilirsiniz. 1 gün ardından nane ve limonları yenilemeyi unutmayın ama. Gün içinde atmadan yenileyebilirsiniz ama.

Sadece bu su kilo vermenize yardımcı olmayacaktır. Bu suyu içerken beslenmenize de özen göstererek sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen göstermeyi unutmayın. Su içmeyi keyifli bir hale getiren detoksun size faydalı olmasını dileriz. Umarız işe yarar.

Bir cevap yazın