En Sevilen Kadın Güneş Gözlükleri

Bütün bir kış hasretle beklediğimiz yaz ayları sonunda geldi çattı. Konu aksesuar olduğunda akla gelen ilk parçalardan biri olan güneş gözlükleri, bu sezon da en yakın dostumuz olmaya devam ediyor. Günümüzde birçok farklı marka, çeşitli modellerde güneş gözlükleri üretiyor. Tabii binlerce model ve çeşit arasından size yakışanı bulmak epey zor olabiliyor. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok! En kullanışlı ve tarz güneş gözlüklerini sizler için araştırdık ve seçtik. Her bütçeye uygun en güzel kadın güneş gözlüğü modelleri ve markaları…

Cat eye gözlükler

Konu vintage gözlükler olduğunda akla gelen ilk modellerden biri de cat eye gözlükler. Son yıllarda giderek popülerleşen cat eye gözlükler, birçok ünlünün ve bloggerın vazgeçilmezi olmuş durumda. Eğer oval, kalp ya da trapez bir yüz şekline sahipseniz cat eye gözlükleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Damla gözlükler

Damla gözlükler yıllardır popülerliğini koruyan kadın güneş gözlüğü modelleri arasında. Oldukça klasik modellerden biri aynı zamanda. Özellikle kalp ve trapez yüz şeklinde sahip kişiler tarafından tercih edilen damla gözlükler, en zamansız gözlük modellerinden biri. Yani damla model bir gözlük tercih ederseniz yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

Dikdörtgen gözlükler

Son birkaç sezondur ortalığı kasıp kavuran başka bir modelle devam edelim. Kendall Jenner, Bella Hadid gibi isimlerle birlikte yeniden hayatımıza giren dikdörtgen gözlükler, listemizin en iddialı modellerinden biri. Oval ve yuvarlak yüz tipine sahip kişilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu model, önümüzdeki birkaç yıl boyunca popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

Geometrik gözlükler

Konu kadın güneş gözlükleri olduğunda klasik modellerden sıkılanların imdadına yetişecek bir gözlükle karşınızdayız: Geometrik gözlükler! Farklı kesimlere sahip olan bu gözlükler, farklı bir tarz yakalamak için oldukça ideal. Üstelik birçok farklı çeşidi ve modeli mevcut.

Bir cevap yazın