Erkekler İçin En İyi Yüz Maskesi Önerileri

Erkek cilt bakım önerileri arasında yüz maskesi ilk sırada gösteriliyor. Yağlı ve karma olmaya meyilli erkek cildini derinlemesine temizleyen en etkili yöntem erkek cilt maskesi kullanmak. Yüzündeki parlamayı en aza indirmek ve siyah noktalarının azalmasını sağlamak için düzenli olarak yüz maskesi yapmalısın. Merak etme, pratik erkekler için sadece 10 dakikada yapabileceğin erkek maskesi önerileri de yazımızın içinde!

L’Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi

Yağlı veya yağlanmaya meyilli cildin varsa cilt bakımına doğal kili eklemelisin. Kil maskesi, cildin sebum dengesini düzenler ve gözeneklerine biriken kir ve pürüzleri dışarı çeker. Erkeklere önerdiğimiz en iyi kil maskesi L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi 3 farklı saf kilden meydana geliyor. İçeriğindeki Arı kil, Montmorillonit kil ve Rhassoul kil cildini kusursuzlaştırarak gün için parlamasına engel olur. Kil maskelerinin cildini kurutmasından endişeleniyorsan Saf Kil Detoks Maskesi’nin etkisini gözlerinle görmen gerekiyor! Cildinde yumuşacık etki bırakan ve detoks etkisi yaratan Loreal kil maskesini çok seveceksin. İhtiyacına göre haftada 2-3 kere kil maskesi yapabilirsin. Düzenli kullandığından cildinin doğal ışıltısının gün yüzüne çıktığını fark edeceksin.

Kiehl’s Rare Earth Maske

Geniş gözeneklerinden şikayetçi olan erkekler buraya! ‘Gözeneklerim nasıl küçülür?’ sorusunu yanıtlıyoruz. Cildinde geniş gözenekler varsa ve yüzün donuk görünüyorsa bunun sebebi cilt yüzeyindeki ölü deriler olabilir. Ölü derileri temizlemek ve büyük gözenek probleminin önüne geçmek için Amazon Beyaz Kili içeren Kiehl’s Rare Earth Maske ile tanışmalısın.

Erkek cilt maskesi için uygun olan Kiehl’s maske, gözeneklerindeki ölü hücreleri temizler, cilt yüzeyindeki kirlerin ve toksinlerin arınmasına destek olur. Düzenli olarak Rare Earth Maske’yi kullandıktan sonra gözeneklerinin gözle görülür bir şekilde küçüldüğünü ve cilt dokusunun daha pürüzsüz olduğunu görürsün. Haftada 1 kere Kiehl’s kil maskesini yapmak yüzündeki kusurların azalmasına ve siyah noktaların temizlenmesini sağlar.

Bir cevap yazın