Ünlülerin Cilt Bakımı Sırları

Ayşe Tolga cilt bakımı

Her kadının kendisine ait bir güzellik sırrı vardır. Eğer sizde yoksa bir tane edinmenin tam sırası. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe ünlülerin sırlarını inceleyerek başlayabilirsiniz. Sizin için dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü isimlerinin cilt bakımı sırlarını araştırdık :

Beyonce Cilt Güzelliği

Beyonce’un en büyük güzellik sırrı nemlendiricisini yanından ayırmaması ve kullanmayı hiç unutmamasıymış. Ayrıca Beyonce bir kadının en güzel halinin gülümsediği hali olduğunu söylüyor ve sık sık gülümsemeye özen gösteriyor.

Özge Özpirinççi Cilt

Özge Özpirinçci güzellik konusunda annesinin tavsiyelerini dinliyormuş. Doğal bakım yapmayı belirten Özpirinççi kantaron yağı ve limon-soda ile yaptığı buz küplerini sık sık cilt bakımı için kullanıyormuş.

Fergie Cilt Bakımı

Güzelliğinin bir kısmını geçirdiği estetik ameliyatlara borçlu olan Fergie yüzünde çıkan lekelerden kurtulmak için üzerlerine diş macunu sürüyormuş.

İpek Tuzcuoğlu

İpek Tuzcuoğlu’nun güzellik ve bakım konusunda öncelikleri doğallık ve hijyen. Genç görünmesinin sırrı olarak da 2000 yılından beri düzenli olarak yaptırdığı doğal peeling işlemini gösteriyor.

Kate Winslet cilt bakımı

Göz kremlerini gittiği her yere götüren Winslet’in en büyük korkusu gözlerinin etrafındaki morluklarla paparazilere yakalanmakmış.

Ajda Pekkan Sahnede

Ajda Pekkan bacaklarının güzelliğini ve elastikiyetini korumak için sık sık soğuk duş aldığını belirtiyor.

Gwyneth Paltrow cildi

Bir dönem Brad Pitt ile yaşadıkları aşk ile adını duyuran Hollywood aktristi yüzüne hafif yağlar sürmenin onu çok iyi hissettirdiğini söylüyor. Özel tercihi olarak Omega-3 yağlarını sürdüğünü belirtiyor.

Bir cevap yazın