En Etkili Çatlak Kremi Hangisi

Ciltte oluşan çatlaklar rahatsız edici estetik görünümü bozan özelliklere sahipler. Hiç bir kadın bu görüntüden hoşlanmaz ve buna hızlı bir çözüm arar. Eğer siz de çatlaklardan şikayetçiyseniz doğal yollarla veya krem yardımı ile tedavi uygulayarak çatlakları küçültebilir veya tamamen yok edebilirsiniz.

Eğer çatlaklar karın bölgenizde ise Karın çatlaklarından kurtulma yöntemleri konumuzu okuyabilirsiniz. Bu sayfadaki yazıda da internette çatlak kremleri kullananların yorumlarından yola çıkarak etki sırasına göre sizlerle paylaşmak istiyoruz;

Lierac çatlak kremi

Özellikle hamilelik döneminde oluşan çatlakların giderilmesi için oldukça etkili bir krem olarak biliniyor. Doktorunuza danışarak doğum olana kadar oluşabilecek çatlakları önlemek için kullanabilirsiniz. Kremin daha çok gebeliğin 3. ayından itibaren kullanılması öneriliyor. Rahatsız edici bir kokusu olmayan ilacın emilimi de son derece kolay. Kremi kullananlar genellikle çok büyük oranda işe yaradığını söylüyorlar.

Contractubex jel krem

Daha çok yara izlerini kapatması ile bilinen krem genellikle uzmanlar tarafından yaralanma, yanma gibi izlerin kapanması için tavsiye edilen en etkili iz kapatma ilaçlarından birisidir. Çatlaklar için kullanıldığında da oldukça etkili sonuçlar gösteriyor. İlacın soyucu ve tamir edici özelliği ile çatlaklardan kurtulabilmeniz mümkün.

Babe çatlak kremi

Babe çatlak kremi için enteresan bir krem olduğunu söylemek gerekir. Kullananların bir kısmı 1 ay gibi kısa bir sürede oldukça etkili sonuçlar aldığını söylerken bir kısmı da kullandıktan sonra hiç bir değişiklik hissetmediklerini söylüyorlar. Ama yine de etkili olduğunu söyleyenlerin sayısı az olmadığı için uzmanınız da önerirse kullanıp sonuçları kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Bepanthol çatlak kremi

İsmini sıkça duyduğunuz bir krem olduğuna eminiz ama belki de çatlaklar için kullanıldığını bilmiyordunuz. Bepanthol de çatlaklar için cildi iyileştirici özelliği sayesinde kullanılabiliyor. Derin çatlaklarda çok etkili olmasa da yüzeysel çatlaklar için uygun fiyatı ve bilinen bir krem olması açısından avantajlıdır. Çok sayıda kullanım alanı olduğu için hemen hemen çoğu ecza dolabında da bulunur. Güvenle kullanabileceğiniz bir kremdir.

Madecassol çatlak kremi

Madecassol kreminin etkin maddesi olan Gotu kola maddesi cilt dokusunun daha hızlı onarılmasını ve iyileşmesini sağladığı için yanık izleri ve çatlak izlerinde kullanılabilir. Yağlı bir krem olmadığı için sürdükten sonra yıkamaya gerek yoktur. Özellikle bu kremi uzun süre kullananlar olumlu sonuç aldıklarını belirtiyorlar, çok kısa kullanımlarda sonuç alanlara pek rastlamadık. Kullanmadan önce çatlaklar olan bölgeleri kese yaparak temizlerseniz etkisini arttırabilirsiniz. Bu kremin tüm mucizevi etkilerini öğrenmek isterseniz Madecassol krem konusuna bir göz atın.

Dermadoc çatlak kremi

Mantık olarak ilk önce çatlak rengini vücut rengine dönüştürmekle işe başlayan krem kısa süre içinde bu renk farkından dolayı çatlakların görünürlüğünü azaltır. Fiyat olarak biraz pahalı bir krem sayılsa da denemek isteyenler etkili bir sonuç elde edebilirler. Özellikle hızla kilo alıp veren kişilerde oluşan çatlaklar için kullananlar memnun gibi görünüyor. Kendi sitelerinde %96 oranında başarı sağladıklarını iddia ediyorlar.

Bir cevap yazın