Evde Göz Çevresi Kremi Yapımı

Yetersiz uyku, alerji ve stres size yorucu gözler ve koyu göz altları verebilir. Göz çevrenizdeki cilt hassas ve geceleri nemlendirilmeye daha çok ihtiyaç duyuyor. Hem göz çevresindeki derinin kendini toplaması, beslenmesi için kozmetik anti-aging göz kremleri kullanabileceğiniz gibi daha bütçe dostu, doğal malzemelerin kullanıldığı evde kendinizin yapabileceği göz çevresi kremi de kullanabilirsiniz.

Evde göz çevresi kremi yapımı için gerekli malzemelere ve de faydalarına geçmeden önce bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum.

Tek başına krem kullanmak veya sadece temizlemek cilt bakımı için yeterli değildir. Zaman zaman daha çok besleyecek maskeler yapmalı veya rahatsız olduğunuz sorunlara yönelik çözümler araştırmalısınız. Bu noktada ihtiyaca uygun daha önce pek çok yazı hazırlamıştım.

Güzelliğe pek çok faydası olan doğal ürünler burada yer alsa da ilk defa kullanacağınız hemen her ürünü öncelikle test etmelisiniz. Düzenli kullandığınız ilaçlarınız, belirli bir rahatsızlığınız varsa hamilelik veya emzirme dönemindeyseniz, ayrıca alerjen tepkiler veren bir bünyeniz, cildiniz varsa doktorunuza danışmadan asla kullanmamalısınız. Tereddüt ettiğiniz her noktada bir uzmana danışmalısınız. Sitenin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Bilgiler hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site bilgilerine dayanarak tanı ve tedavinin yönlendirilmesi önerilmez. Bu sitede verilen bilgiler bilimsel referans olarak gösterilemez.

Bir cevap yazın