Spordan Sonra Nasıl Cilt Bakımı Yapmalı?

Spor yaparak vücudunu ödüllendirdin, peki ya cildin? Spordan çıktıktan sonra cildindeki ter gözeneklerine dolarak gözeneklerinin tıkanmasına ve siyah nokta oluşumuna neden olabilir. Hemen panik yapma, spordan sonra doğru cilt bakımı yaparak cildinin daha sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. Spor yapmak cildin için de çok faydalı, sadece spor sonrası cilt bakımına dikkat etmeni öneriyoruz.

Spor çantana yüz yıkama jeli ekle

Spor salonuna giderken çantana mutlaka nemlendirici etkili yüz yıkama jeli eklemelisin. Spor sonrasında duş almasan bile cildini temizleyerek gözeneklerine ter ve kirin dolmasını önleyebilirsin.

Bizim spor çantamızdan eksik etmediğimiz ürün Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Yıkama Jeli. İçeriğinde Hyaluronik asit ve aloe vera özü sayesinde cildimizi derinlemesine temizliyor ve cildin daha nemli görünmesine yardımcı oluyor. Yüzü asla kurutmuyor ve spordan sonra cildimizin yumuşacık olmasını sağlıyor. Spordan sonra arkadaşlarınla buluşmak istediğinde yüz yıkama jeliyle yüzünü temizleyip fresh bir görünüm yakalayabilirsin. Şimdi spor salonundan çıkmaya hazırsın.

Kağıt maske yap

Sporda ne kadar yorulduğunu tahmin edebiliyoruz. Spora gitmek başlı başına büyük bir motivasyon istiyor. Motivasyonu sağlamak için biz her spor sonrası cildimizi kağıt maskeyle ödüllendiriyoruz. Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi, yorgunluk sonrası cildi nemlendirerek daha aydınlık ve parlak görünmesine yardımcı oluyor. Yorgun ciltler için önerilen bu maske, cildi rahatlatıyor ve spor sonrası kızaran cildinin yatışmasını sağlıyor.

Garnier Nem Bombası maskelerin ne kadar etkili olduğunu her yerde anlatıyoruz. Tek bir maskenin, bir haftalık nemlendirici serum etkisi gösterdiğini biliyorsun, değil mi? Cildinin neme doymasını sağlamak için Garnier kağıt maskelerle en kısa sürede tanışmalısın.

Bir cevap yazın