Ünlülerin Egzersizleri: Fit Bir Vücut İçin İlham Alıyoruz!

Sağlıklı bir yaşam için egzersiz yapmak şart. Ünlülerin cilt bakım ürünlerini, makyaj stillerini takip ettiğimiz gibi spor programlarını da yakından takipteyiz! Ünlülerin hangi sporları yaptığını ve kusursuz vücutlarını nasıl koruduğunu öğrenmek için doğru yerdesin. Ünlü yıldızların hangi egzersizleri yaparak incecik, sıkı ve fit vücuda sahip olduklarını anlatıyoruz. İlham almak serbest!

Luma Grothe

Ünlü model Luma Grothe’nin incecik vücudunu görüp de şok olmamak elde değil! Kusursuz vücut hatlarını nasıl koruduğunu hep merak ediyorduk taa ki Luma Grothe’yi yakından inceleyene kadar. L’Oréal Paris güzellik elçilerinden Luma, fit vücudunu korumak için düzenli olarak ağırlık çalışıyor. Özel eğitmeni ile birlikte haftada bir veya iki kere ağırlık ve fitness çalışarak ince kalmayı başarıyor.

Luma Grothe, fitness dışında at binmeyi, pilates yapmayı, koşmayı ve yoga yapmayı çok sevdiğini söylüyor. Luma Grothe’nin ince vücuduna baktığımızda ne kadar sportif bir hayatının olduğunu görebiliyoruz.

Editörün önerisi: Sen de Luma Grothe gibi ağırlık çalışıyorsan egzersiz sonrası çok terlemen normal. Vücudun terlediği için spor sonrası cildinin kuruması kaçınılmaz olabilir. Bunun önüne geçmek için spordan sonra cildine L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe vera Suyu uygulayabilirsin. Böylece spor sonrası cildin daha sağlıklı görünecek ve 72 saat boyunca nemi cildine hapsedebileceksin.

Bir cevap yazın